ALKALİ SU iYONiZE EDİCİ CİHAZ NEDİR? NASIL ÇALIŞIR?

Su İyonize Edici Cihaz Nedir ?

Revelation II - Alkali Su İyonize Cihazı

Revelation II – Alkali Su İyonize Cihazı

REVELATION II Alkali iyonize su cihazı, sayesinde normal içme suyunu kuvvetli bir antioksidan haline getirebilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde bu yeni su iyonlaştırıcısının ürettiği iyonlaştırılmış alkalik ve asit suyun faydalarını görmeye başlayacaksınız.

Her ne kadar iyonlaştırılmış su sizin için bir yenilik olsa da, su iyonlaştırıcısı yaklaşık 75 yıl önce Rusya’da keşfedilmiştir. Bir ev cihazı geliştirip de pazarlamayı ilk başaranlar da Japonlardır. İyonlaştırılmış su Japonya, Tayvan, Kore, Malezya, Endonezya ve Singapur gibi birçok insanın iyonlaştırılmış su içmenin faydalarını deneyimlediği birçok ülkede oldukça popülerdir. Bedensel nemlendirmenin önemi ve iyonlaştırılmış suyun faydaları tanındıkça iyonlaştırılmış suyun da popülerliği artmaktadır.

Sağlığımız İçin Alkali iyonize Suyun Önemi

Gerçek sağlık, vücut gerekli şekilde nemlendirilmeden elde edilemez. Tercihen her 15 kg başına bir çeyrek litre su içmeniz daha da iyi olacaktır. Vücuttaki her organ düzgün bir şekilde işlemek ve tam verim sağlamak adına suya bağımlıdır. Vücudumuzun çoğu sudan oluşmaktadır. İnsan vücudunun %70’i, beynimizin %85’i, kemiklerin %35’i, kanın %83’ü, akciğerlerin %79’u ve karaciğerin de %90’ı sudan oluşur. Vücut için sudan daha önemli hiçbir şey yoktur- alkali iyonlaştırılmış sudan da daha faydalı bir şey olamaz.

Alkali Su İyonize Edici Cihaz Nasıl Çalışır?

Alkali iyonize su cihazı nasıl çalışır?

Alkali iyonize su cihazı nasıl çalışır?

İyonlaştırılmış Su Nasıl Üretiliyor?

İyonlaştırılmış su, elektroliz işlemi sayesinde elektronik olarak işlemden geçirilerek üretilen sudur. Su pozitif ve negatif elektrotlardan geçerken sudaki mineraller iyonlaştırılır ve o anda ayrılacak pozitif ve negatif iyonlar üretilir. Bu iki su (alkalik ve asidik) eşzamanlı olarak iyonlaştırma sürecinde üretilir ve iki farklı musluk yoluyla dışarı atılır.

Alkalik İyonlaştırılmış Suyun Sağlığa Faydaları Nelerdir ?

İyonlaştırılmış suyun iki adet güçlü antioksidan özelliği vardır, bir negatif ORP (Oksijen Azaltma Potansiyeli-antioksidan özelliği) ve bağımsız radikal çöpçüler niteliğindeki hidroksil. Normal musluk suyunun sadece birkaç saniye içinde güçlü bir antioksidana dönüşebilmesi mucize gibi bir şey. Aynı zamanda alkaliktir de (pH 8 – pH 11), bu sayede asit artıkları vücuttan kolaylıkla atılır ve yeniden dengesine kavuşmasını sağlar. Su molekülü kümelerinin küçülmüş boyutu sayesinde iyonlaştırılmış su son derece nemlendiricidir ve toksinlerin büyük bir hızla vücudunuzdan atılmasına yardımcı olur.

Alkali Su İyonizerinin Çalışma Prensibi ve Elektroliz Aşaması

Alkali Su İyonizerinin Çalışma Prensibi ve Elektroliz Aşaması

Hızlı Menü : Alkali Yaşam Kategorisi Ana Sayfa

You may also like...