ALKALi SU iYONİZERi - REVELATION II - Özellikleri ve Fiyatları
SATIN AL

ALKALi SU iYONİZERi – REVELATION II

ALKALi SU iYONİZERi - REVELATION II 9 Platin Kaplı Titanyum Plakalı Su iyonizeri. Alkali Su iyonize makinesi Alkali Su iyonizeri

ALKALi SU iYONİZERi – REVELATION II

Alkali Su İyonizeri Özellikleri | Alkali Su Cihazı Özellikleri

revelation-ii-body-musluklu

Revelation II Alkali Su İyonizeri , EOS Hitech ’in son derece ileri teknolojisi, şık tasarımı ve gelişmiş bilgisayar sisteminin bir birleşimini sunar, kullanım kolaylığı ve kusursuz performans sağlar.

İyonizer Modeli

Revelation II Alkali Su iyonizeri

Alkali su iyonizeri özellik - 9 Platin ve Titanyum plaka

9 Platin ve Titanyum plaka

9 Platin ve Titanyum Plaka

Japonya ’nın lider metal üreticisi tarafından üretilen EOS Platin ve Titanyum Plakalar en yüksek kalitededir ve sağlığa maksimum fayda için bol oksijenli, Alkali iyonize su üretir. Plakalar Patenti EOS Hitech’e ait olan, Oluklu Levha Teknolojisi ile üretilmektedir.

Alkali su iyonizeri özellik - Bilgisayarlı Elektroliz Sistemi

Bilgisayarlı Elektroliz Sistemi

Bilgisayarlı Elektroliz Sistemi

Revelation II, su iyonizeri su akışını ve kaynak suyunun kalitesini gelişmiş sensörleri ile hesaplar ve bilgisayar kontrollü elektroliz sistemi ile en iyi alkali iyonize suyu üretir.

Alkali su iyonizeri özellik - Turbo Alkali İyonize Fonksiyonu

Turbo Alkali İyonize Fonksiyonu

TURBO ALKALİ İYONİZE FONKSİYONU

TURBO Fonksiyon, kullanıcıların aynı anda, en güçlü alkali ve asidik suyu, tek bir butona dokunarak üretebilmesini sağlar. Üretilen Alkali su yemeklerde, temizlikte, sterilizasyon ve dezenfeksiyonda kullanmak için idealdir. Turbo fonsiyonu ile asidik 3. ve alkali 11. seviye su üretir ve bu özelliği ile kendisini benzersiz kılar.

Alkali su iyonizeri özellik - Tek Tuşla Otomatik Su Akış Kontrolü

Tek Tuşla Otomatik Su Akış Kontrolü

Tek dokunuşla Otomatik Su Akış Kontrolü

Revelation II Su İyonizerinin tesisata direkt bağlantı özelliği ile sürekli Alkali iyonize ve Asidik iyonize su hazırdır. Suyun Revelation II’den akması için dokunmatik tek tuşa basmak yeterlidir. Kolay ve rahat kullanım sağlar.

Alkali su iyonizeri özellik - Sesli Bilgilendirmeler

Sesli Bilgilendirmeler

Sesli Bilgilendirmeler

Revelation II Alkali Su İyonizeri, iyonizasyon seviyesi, kendi kendini temizleme işlemi ve diğer birçok önemli fonksiyon bilgisini TÜRKÇE sesli olarak verir.

Alkali su iyonizeri özellik - Filtre Değişim Algılama Sistemi

Filtre Değişim Algılama Sistemi

Filtre Değişim Mikroakış Algılama Sistemi

Revelation II Su iyonizeri’ nin içindeki Mikro akış sensörleri ile en gelişmiş teknolojiyle üretilen bilgisayar kontrollü 16 su arıtma kademeli filtrelerle iletişim kurarak, filtrelerinizi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini söyler.

Alkali su iyonizeri özellik - Kaliteli, Modern ve Şık Tasarım

Kaliteli, Modern ve Şık Tasarım

Modern ve Şık Tasarım

Revelation II Su İyonize Cihazı‘nın son derece şık tasarımı her mutfağa uyar ve monte edildiği mutfağa stil ve estetik katar.

Alkali su iyonizeri özellik - Renkli Lcd Ekranlı İyonizer

Renkli Lcd Ekranlı İyonizer

Renkli LCD Ekran ve Renkli Arka Plan Işığı

Çok renkli Lcd ekranı seçtiğiniz suyun alkali / asidik rengine göre zemin rengini değiştirerek hangi seviyede su aldığınızı gösterir. Aynı zamanda Türkçe sesli mesaj ile su seviyesini söylerek yanlış seviye su kullanımı hatasını önler.

Alkali su iyonizeri özellik - Elektrolikit Antibakteriyel Sistem

Elektrolikit Antibakteriyel Sistem

Elektrolitik Antibakteriyel Sistem

REVELATION II Su İyonize Cihazı ‘nın sunduğu Elektroliz işlemi mikro organizmaların üremesini engeller ve sistemi otomatik olarak temizler.

Alkali su iyonizeri özellik - Gelişmiş Filtrasyon

Gelişmiş Filtrasyon

Gelişmiş Filtrasyon

Su iyonize Cihazı Revelation II ’nin içindeki 16 kademeli, iki filtreli, gümüş katkılı aktif karbon filtre sistemi ve antibakteriyel katmanları sayesinde çoğu kirletici öğeyi suyunuzdan % 99.99 oranında arındırarak suyunuzu güvenli, taze, kalsiyum ve mineral dolu, içilmeye hazır hale getirir.

Alkali su iyonizeri özellik - SMPS Güç Kaynağı

SMPS Güç Kaynağı

SMPS Güç Kaynağı

SMPS Güç kaynağı sistemi ile son derece düzenli akım sağlayarak, enerji kayıplarını önler ve transformatör temelli güç kaynağı sistemleri gibi daha eski teknolojilerin aksine kullanım ömrünü uzatır. Sıcaklığı düşürür ve suyun iyonizasyon kalitesini artırır. Su iyonize edebilmek için gerekli olan 325 Watt’lık yüksek elektrik enerjisini sağlar.

 


ALKALİ SU İYONİZERİ ÖZELLİKLERİ

Alkali su iyonizeri özellik - Yüksek Kapasiteli Filtre

Yüksek Kapasiteli Filtre

2 adet yüksek kapasiteli filtre

2 filtre, çok uzun ömürlü olup litre başına maliyeti düşürür. Birinci filtre 4,000 Litre Su arıtma ömürlü, ikinci filtre 8,000 Litre su arıtma ömürlüdür. Toplam 12,000 Litre. 4 kişilik bir ailenin ortalma günlük tüketimi baz alınırsa filtrelerin ömrü yaklaşık olarak 1 Yıldır. Filtrelerin bitim sırasına göre tek tek değiştirilir veya herhangi bir filitrede 70 litre arıtma kapasitesi kalınca değiştirilir. Revelation Alkali İyonize Su Arıtma Cihazı size arıtma filtrelerinin değişmesi gerektiği zaman sesli ve görüntülü olarak haber verecektir.
Alkali su iyonizeri özellik - 10 Farklı Ph Seviyesi

10 Farklı Ph Seviyesi

10 adet önceden ayarlanmış pH seviyesi

Hepsi buton seçim sistemi ile ayarlanabilen beş alkali su ayarı ( 8.5pH, 9.0pH, 9.5pH, 10.0pH ve 11.0pH Turbo fonksiyon ), bir arıtılmış su ayarı (sadece filtrelenmiş) ve dört asidik su ayarı ( 6.0pH, 5.0pH, 4.0pH ve 3.0pH ) sunar.
Alkali su iyonizeri özellik - 76 Programlanabilir Ph ve Orp Seviyesi

76 Programlanabilir Ph ve Orp Seviyesi

76 programlanabilir pH ve ORP seviyesi

Revelation II, size en uygun pH seviyesi için hemen hemen her pH-ORP kombinasyonunu programlayabilmenizi sağlar. Musluk suyu kalitesinin geniş kalite aralığı nedeniyle bu özellik şarttır. Programlanamayan iyonizerler yerel musluk suyu koşullarına göre iyonizasyon değerlerini ayarlayamazlar, bu yüzden bu iyonizerler musluk suyunuzun ve önceden ayarlanmış birkaç pH seviyesine göre su üretir. Programlanamayan iyonizerlerin asıl pH seviyeleri, ünitenin kontrol paneli üzerinde belirtilen pH seviyelerinden büyük ölçüde farklılık gösterebilir. Basitçe açıklamak gerekirse, iki farklı şehirde kullanıldığında, programlanamayan bir iyonizer, aynı pH ayarında tutulduğunda tipik olarak tamamen farklı iki pH seviyesi sonucu elde edecektir.

Komple otomatik tanı sistemi

Revelation II, tüm iç işletim sistemlerini sürekli olarak izleyerek, nadir de olsa bir problem olması durumunda sizi hemen sesli ve yazılı olarak haberdar eder.

Otomatik temizleme sistemi

Revelation II, Platin kaplı Titanyum plakaları izleyerek kirlenip kirlenmediklerini kontrol eder ve gerektiğinde temizlik döngülerini otomatik olarak başlatır ve size sesli olarak bildirir.

Otomatik drenaj sistemi

Alkali su iyonizerinin ve plakaların sürekli temiz olmasını sağlamak ve cihazın ömrünü uzatmak için Revelation II, sistemi sürekli kontrol ederek, gerekli temizlikleri otomatik ve sürekli olarak gerçekleştirir.

Otomatik pH ve ORP kontrolü

Revelation II, iyonizasyonu musluk suyunuzun mineral içeriğine göre ayarlayarak suyunuzun pH ve ORP’sini kontrol eder. Bu, suyunuzun iyonizerin pH ve ORP ’sini tahmin edebilmesini ve gösterebilmesini sağlar.

Paslanmaz çelik adaptörler

Diğer sistemlerde kullanılan ve sızıntı sorunlarına ve dolayısıyla sonradan değiştirilmeye meyilli plastik adaptörlerin aksine, Revelation II, musluğunuz veya soğuk su hattınız için paslanmaz çelik parçalarla donatılmış olarak teslim edilir.

Çağdaş tasarım

Revelation II’nin düzgün ve modern tasarımı evinizin dekoruna kolayca uyum sağlar.
Alkali Su iyonizeri - Sertifikaları

Alkali Su iyonizeri – Sertifikaları


Alkali Su iyonizeri

İlgili Ürünler

ALKALi SU iYONiZERi FİLTRESİ
ALKALi SU iYONiZERi FİLTRESİ
ALKALi SU iYONİZERi – REVELATION II
ALKALi SU iYONİZERi - REVELATION II 9 Platin Kaplı Titanyum Plakalı Su iyonizeri. Alkali Su iyonize makinesi Alkali Su iyonizeri
ALKALi SU iYONiZERLERi – LYDIA TURBO
ALKALi SU iYONİZERi - LYDIA TURBO Su iyonizeri.
Alkali Su iyonize makinesi, Alkali Su iyonizeri

Kanuni Not : Sitemizdeki Yazılar Genel Bilgi Amaçlıdır. Alkali İyonize Su Cihazlarının Sağlıklı İnsanlar İçin Güvenilir ve Yararlı Olduğu Dünya Sağlık Örgütü'nün de Aralarında Bulunduğu Uluslararası Kuruluşlar ve Bilim Adamları Tarafından Onaylanmıştır. Birçok Ülkede Medikal Cihaz Statüsünde Kullanılmaktadır. Beta Alkali Yaşam Ltd. Şti. Hastalık Sonrasında ve Kişiye Özel Durumlarda Hekim Görüşüne Başvurmanızı Önerir. Sitemizi Kullananlar Beta Alkali Yaşam Ltd. Şti.'ni Sorumlu Tutmayacaklarını Peşinen Kabul Ederler.