SUSOSU PLUS TAŞINABİLİR ANTİOKSİDAN SU YAPICI! | Alkali Su | Alkali Yaşam | Alkali iyonize Su | Alkali Su iyonizeri | Beta Alkali Yaşam
SUSOSU PLUS SATIN AL

SUSOSU PLUS TAŞINABİLİR ANTİOKSİDAN SU YAPICI!

SUSOSU PLUS - TAŞINABİLİR ANTİOKSİDAN SU YAPICI

SUSOSU PLUS TAŞINABİLİR ANTİOKSİDAN SU YAPICI!

* SUSOSU PLUS NORMAL BİR SUYU BİLİNEN EN GÜÇLÜ SIVI ANTİOKSİDAN HALİNE GETİRİR.

SUYUN İÇİNDEKİ MİNERAL YAPISINA GÖRE  – 200 ile – 700Mv ORP DEĞERLERİNE ULAŞTIRIR. ORP’NİN AÇILIMI (OKSİDASYON İNDİRGEME POTANSİYELİ)

BİR BARDAK TAZE SIKILMIŞ PORTAKAL SUYU -80 İLE – 100 ORP DEĞERİNDEDİR. YANİ 1 BARDAK SUSOSU PLUS SUYU ORTALAMA 5 BARDAK TAZE SIKILMIŞ PORTAKAL SUYUNA EŞ DEĞER ANTİOKSİDANI VÜCUDUNUZA SAĞLAR. AYRICA C VİTAMİNİNDEN 176 , COENZYME Q 10′ DEN 863 KEZ DAHA GÜÇLÜDÜR.

GÜNÜMÜZDE BİR ÇOK BİLİM İNSANI FARKLI BİLİMSEL GÖRÜŞLERE SAHİPTİR ANCAK HEPSİNİN BİR OLDUĞU VE ISRARLA SAVUNDUKLARI BİR GERÇEK VARDIR ANTİOKSİDAN!

* SUSOSU PLUS SİZE SAĞLADIĞI YÜKSEK ANTİOKSİDANLI SU İLE KANSER DAHİL ADI FARKLI AMA SEBEBİ AYNI 50 DEN FAZLA HASTALIKTAN KORUNMANIZI SAĞLAR, HASTALIKLARA SEBEP OLAN SERBEST OKSİJEN RADİKALLERİNDEN SİZİ ARINDIRIR. HÜCRELERİNİZİ NEMLENDİRİR.

SUSOSU PLUS, AMERİKA, GÜNEY KORE VE JAPONYA DA MEDİKAL CİHAZ OLARAK KULLANILAN ALKALİ SU İYONİZERLERİNİN MİNİMİZE EDİLMİŞ VE TAŞINABİLİR BİR MODELİDİR. ANCAK BU GELİŞMİŞ CİHAZLARIN SADECE BİR ÖZELLİĞİNİ KULLANIR O DA SUYU İYONİZE ETMESİDİR. BUNUN YANINDA KULLANDIĞI ÇOK ÖZEL FİLTRE KARTUŞU ( Mg+10-AKTİF KARBON-TURMALİN-BLACK BALL) İLE SUYA ÇOK DEĞERLİ KATKIDA BULUNUR.

*SUSOSU PLUS SUYU BİLİNEN EN GÜÇLÜ ANTİOKSİDONA ÇEVİRMEK İÇİN VE HER AN YANINIZDA TAŞIMAK İÇİN TASARLANMIŞ BİR CİHAZDIR.

* SUSOSU PLUS SUYU İŞLERKEN  MEDİKAL CİHAZ STATÜSÜNDE ÜRETİLMİŞ  GERÇEK ALKALİ SU İYONİZERLERİNDEKİ %99.9 SAFLIKTAKİ TİTANYUM VE PLATİN ELEKTROD MALZEMESİ KULLANILMIŞTIR.

* SUSOSU PLUS TÜM DÜNYADA BU TÜR ÜRÜNLERDE OLMAZSA OLMAZ NSF VE FDA ONAYLARINA SAHİP TEK ÜRÜNDÜR. AYRICA BİR ÇOK KALİTE SERTİFİKASINA SAHİPTİR.

SUSOSU PLUS TÜM DÜNYA İLE AYNI ANDA SATIŞA SUNULMUŞTUR. TEK BİR DOKUNUŞLA HER YERDE YANINIZDA TAŞIYABİLECEĞİNİZ TEK ŞARJ İLE EN AZ 30 KEZ SU İŞLEMENİZİ SAĞLAYAN BENZERSİZ BİR CİHAZDIR.

SUSOSU PLUS İLE İŞ YERİNİZDE, SPORDA, YÜRÜYÜŞTE, ARABANIZDA KISACASI HER AN YANINIZDA BULUNDURABİLECEĞİNİZ SİZİ GÜN BOYU SİGARA, STRES KÖTÜ BESLENMENİN OLUŞTURACAĞI SERBEST RADİKALLERDEN KURTARACAK MUCİZE BİR CİHAZDIR.

SUSOSU PLUS KISACA SAĞLIKLI YAŞAMINIZI SAĞLAYACAK YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTECEK TAMAMEN SAĞLIĞINIZA YAPILACAK BİR YATIRIMDIR..

ÖNEMLİ NOT: ALKALİ SU İYONİZERLERİ MEDİKAL CİHAZ OLARAK KABUL EDİLEBİLMESİ İÇİN TEKNOLOJISİNDE KULLANILAN MALZEMELERİN BELİRLİ BİR STANDARTTA OLMASI GEREKMEKTEDİR. BUNLARIN BAŞINDA SUYU ELEKTROLİZ YAPMAK AMACIYLA KULLANILAN MALZEMEDE 100% SAFLIKTA  TİTANYUM VE PLATİN KULLANILMASI GEREKMEKTEDİR. BU ŞARTLARDA  ÜRETİM YAPAN VE SATAN DÜNYADA 3 ÜLKE VARDIR. ABD-KORE VE JAPONYA SADECE BU ÜLKELERDE SATILAN ÜRÜNLER GERÇEK MEDİKAL CİHAZLARDIR. DİĞER ÜLKELERDE SU ARITMA CİHAZI OLARAK ÜRETİLEN ALKALİ SU İYONİZERİ ADINDA SATILAN BİR ÇOK CİHAZDA PAHALI OLDUĞU İÇİN ALTERNATİF BAŞKA METALLER KULLANILARAK SUYA ELEKTROLİZ AŞAMASINDA AĞIR METAL BIRAKAN CİHAZLAR SATILMAKTADIR. AĞIR METAL KANSER YAPAR! KANSERDEN KORUNMAK VE SAĞLIKLI OLABİLMEK İÇİN YATIRIM YAPACAĞINIZ CİHAZLARIN ÜRETİM YERİNİN KORE VE JAPONYA OLMASINA DİKKAT EDİN.

FİYAT OLARAK OLDUKÇA FARKLI OLAN BU ÜLKELERİN ÜRÜNLERİ, KULLANILAN TİTANYUM VE PLATİN PLAKA SAYISINA GÖRE FİYATI BELİRLENMEKTEDİR. SUSOSU PLUS FİRMAMIZ TARAFINDAN 3 YILDIR SATILAN REVELATION II TURBO ÖZELLİKLİ 9 PLAKALI ALKALİ SU İYONİZERİNİ ÜRETEN FİRMA TARAFINDAN KORE’DE ÜRETİLMİŞ VE SİZİN HİZMETİNİZE SUNULMUŞTUR.

FİRMAMIZLA İLGİLİ DAHA GENİŞ BİLGİYE betaalkaliyasam.com adresinden ulaşabilirsiniz.

*** SUSOSU PLUS CİHAZINIZ  İÇİNDE 1 YIL KULLANACAĞINIZ 3 ADET YEDEK FİLTRE İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.

susosu plus Türkiye distribütörü

susosu plus Türkiye distribütörü

SUSOSU PLUS - TAŞINABİLİR ANTİOKSİDAN SU YAPICI

SUSOSU PLUS – TAŞINABİLİR ANTİOKSİDAN SU ÜRETİCİ | BETA ALKALİ YAŞAM GÜVENCESİYLE

İlgili Ürünler

SUSOSU ALKALİ SU ŞİŞESİ
SUSOSU,ALKALİ SUYU EN UCUZ VE SAĞLIKLI ŞEKİLDE ÜRETMENİZİ SAĞLAYAN BİR DÖNÜŞTÜRÜCÜDÜR KULLANIŞLI TASARIMI İLE HER AN YANINIZDA TAŞIYABİLİRSİNİZ.SAĞLIKLI SU İÇMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI.İÇİNE KOYDUĞUNUZ İÇME SUYUNUN KALİTESİNİ YÜKSELTİR BAKTERİ OLUŞUMUNU ENGELLER.

Kanuni Not : Sitemizdeki Yazılar Genel Bilgi Amaçlıdır. Alkali İyonize Su Cihazlarının Sağlıklı İnsanlar İçin Güvenilir ve Yararlı Olduğu Dünya Sağlık Örgütü'nün de Aralarında Bulunduğu Uluslararası Kuruluşlar ve Bilim Adamları Tarafından Onaylanmıştır. Birçok Ülkede Medikal Cihaz Statüsünde Kullanılmaktadır. Beta Alkali Yaşam Ltd. Şti. Hastalık Sonrasında ve Kişiye Özel Durumlarda Hekim Görüşüne Başvurmanızı Önerir. Sitemizi Kullananlar Beta Alkali Yaşam Ltd. Şti.'ni Sorumlu Tutmayacaklarını Peşinen Kabul Ederler.