Alkali iyonizerler Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Alkali iyonizerler Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar Nelerdir?

Alkali iyonizerler Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar Hakkında Önemli Bilgiler.

Çağın başlıca hastalıkları olan obezite, kanser ve yüksek tansiyona bağlı kalp ve damar rahatsızlıklarının giderek artması sebebiyle ortaya bir çok sağlık sorunları çıkmaktadır.

Ortaya çıkan bu sağlık sorunlarının önlenmesi ve tedavisine yardımcı olarak gösterilen alkali beslenme ile alkali yaşam biçimi ile sizin ve ailenizin sağlıklı yaşama kavuşması için sunulan son derece önemli bilgiler aşağıdadır.

ALKALİ YAŞAM NEDİR?

ALKALİ YAŞAM VE ALKALİ İYONİZE SU İLİŞKİSİ.

İnsan Alkali Doğar, Asidik Ölür!” Günümüzdeki yoğun tempo, hava kirliliği, stres ve hızlı beslenme, hazır gıdalar ve hareketsizlik sonucunda vücudumuzdaki asit miktarı yükselir, alkali oran düşer ve bunun sonucunda metabolizmamız bozulmaya başlar.

Asit oranının yükselmesiyle hücrelerde deformasyon meydana gelmeye başlar, organlar işlevlerini yerine getiremez hale gelir ve hastalıklar başlar.

Bunu önlemek ve sağlıklı yaşamak için Ph değeri yüksek hormonsuz, gdo’suz, ilaçsız besinler ile beslenmek, düzenli ve sağlıklı uyumak, stresten uzak kalmak, bol hareket etmek ve alkali değeri yüksek alkali iyonize su içmek gerekir.

Kanser dahil bir çok hastalığın önlenmesinde Antioksidan oranı çok önemlidir, Antioksidan seviyesi en yüksek sıvı olan alkali iyonize su ile hastalıkları önlemek ve var olan hastalıkların tedavisine yardımcı olmak mümkündür.

ALKALİ SU NEDİR? ALKALİ İYONİZE SU NEDİR? FAYDALARI NELERDİR?

ALKALİ ve İYONİZE SUYUN FARKI NEDİR?

Alkali su : mineralce zengin, ph seviyesi 8 ve üzerinde olan işlenmemiş, katkısız doğal sudur. En bilinen örneği Zemzem suyudur. Genelde yüksek rakımlı, temiz ve bol oksijenli doğal ortamlardaki kaynak sularıdır.

Alkali iyonize su ise; Bilgisayar kontrollü Titanyum platin plakalı elektroliz işlemi ile suyun içerdiği oksijen oranının iki katına çıkarılmış, hücresel yapısı altıgene (hexagonel) dönüştürülmüş sudur. Alkali mineraller yapısı gereği içerisinde aynı oranda asit de barındırırlar. İyonizasyon ise suyun içerisinde doğal olarak birlikte bulunduğu alkali ve asidik minerallerin ayrıştırılmasıdır.

İyonizasyon sırasında su içinde barındırdığı asitlerden arındırılır, alkali iyonları çoğaltılır ve antioksidan oranı en üst seviyeye getirilerek vücut tarafından kolayca işlenerek, hücrelerce direkt emilmesi sağlanır.

Yıllardır bir çok üniversite ve uzman doktorlar tarafından yapılan çalışmalar neticesinde alkali iyonize suyun faydalarının tesbit edildiği başlıca hastalıklar şunlardır.

*Kanser *Tip2 Diyabet *Alzheimer *Osteoporoz / Kemik Erimesi *Böbrek Hastalıkları *Felç *Sindirim Problemleri ve Bağırsak Hastalıkları *Kalp ve Damar Hastalıkları *Hamilelik Bulantısı *Kabızlık *Pre-Eklamik Toksima *Yüksek Tansiyon *Alerji / Egzama – Sedef *Artrit Gut *Kronik Yorgunluk / Halsizlik *Obezite *Kolesterol

ALKALİ SU İYONİZERİ NEDİR? NASIL ÇALIŞIR?

ALKALİ İYONİZER İLE SU ARITMA CİHAZI ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?

İyonizer; Musluk Suyunu Çift Aşamalı Çok Gelişmiş En Az İki Filtreden Geçirerek Sudaki Tüm Mikrop ve Zararlı Bakterilerden Arındıran fakat sudaki yararlı mineralleri koruyarak ve Arındırılmış Mineralli Suyun Daha Sonra Bilgisayar Kontrollü Yüksek Teknolojiye Sahip Titanyum Platin Plakalardan Geçirerek İyonize Eden Cihazlardır.

İyonizasyon sırasında su, moleküler yapısı hücrelerin direkt emebilmesi için altıgen (hexagonel) yapıya dönüşür. Suyun içeriğindeki oksijen oranı iki katına çıkar ve sudaki asidik mineraller ayrıştırılır.

Bu yöntemle elde edilen alkali iyonize su vücuttaki tüm hücreler tarafından direkt kullanılabilir. En sağlıklı Su Haline Dönüşür. Su arıtma cihazlarından önemli farklarından birisi de alkali su iyonizerleri iyonize edilmiş olan suyu alkali ve asidik olarak iki ayrı musluktan dışarı verir.

Suyu arıtmak suyu sağlıklı hale getirmez. Sadece su arıtma sistemleri yani diğer adıyla revers osmoz sistemler son derece tehlikelidir çünkü filtrasyon / arıtma sırasında suyun içerisinde bulunan zararlı ve yararlı tüm mineralleri yok ederek suyu saf su haline getirir, saf su akülerde kullanılan sudur.

Saf suyun içilmesi son derece zararlıdır, mineral açısından sıfır olan revers osmoz arıtılmış su, temiz fakat sağlıksızdır! çünkü içerisinde vücut için hayati öneme sahip hiçbir mineral bulunmaz, mineral yoksunu olduğu gibi vücuttaki dolaşımı sırasında mevcut alkali mineralleri çaldığı için bu suya hırsız su da denir.

Asidozu önlemek için gerekli alkali mineralleri barındırmadığından vücut sürekli asidik kalır ve hastalıklar başlar. Dünya sağlık örgütü tarafından reverse osmoz / ters osmoz su arıtma sistemlerinin zararları hakkında bilimsel raporlar yayınlanmıştır.

NEDEN REVELATION II ALKALİ SU İYONİZERİ SATIN ALMALISINIZ?

NEDEN BETA ALKALİ YAŞAM?

Alkali Su İyonizerleri sistemlerinde barındırdıkları üstün özellikler ve sağlık üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle Kore ve Japonya da medikal cihaz olarak üretilmektedir. Kesinlikle ucuz ve yanlış sistem ile çalışan Alkali su arıtma sistemleri adı altında satılmaya çalışan basit arıtma sistemleri ile karıştırılmamalıdır.

Alkali su iyonizerleri bile kendi içinde üretildikleri teknolojisi nedeniyle çok farklılıklar gösterir. Alkali su iyonizerlerinin en önemli parçası %99.99 saflıkta Saf Titanyum ve Platin kaplı plakalarıdır. Bu plakalar; iyonizasyon sürecinde maruz kaldıkları yüksek akım sonucunda suya ağır metal bırakmaz.

Kaplaması eksik ve farklı metaller kullanarak son derece tehlikeli ve suya ağır metal geçiren taklitlerinin üretildiği Çin Tayvan Malezya gibi ülkelerin aksine, Kore ve Japonya bu durumun önüne geçmek üzere medikal cihaz statüsünde üretimine izin verirken tüm kontrolleri sağlayarak devlet güvencesi altında satışını sağlamaktadır.

REVELATION II TURBO Alkali su iyonizeri medikal cihaz kategorisinde Kore’de üretilmiş ve tüm Dünyada en çok satılan markalar arasında yerini almıştır. 6 yıl önce piyasaya çıktığı günden bu güne kadar %100 müşteri memnuniyeti sağlamış, Türkiye’nin her ilinde sorunsuz ve yüksek performanslı çalışarak sektörde kendini kanıtlamış ve sektör lideri konumuna gelmiştir.

 

Alkali iyonizerler Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Alkali iyonizerler Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar Nelerdir?

Şirketimiz BETA ALKALİ YAŞAM LTD. Değişik marka ve modelde birçok cihazı araştırmış gerek model gerekse teknoloji olarak hepsinin çok üstünde performans gösteren, sıfır arıza ve 5 yıl gerçek garanti Türkiye’nin %99.99 saflıkta Titanyum ve Platin kaplı 9 plaka sayısı ve benzersiz Turbo özelliği ile 11Ph gücünde su sağlayan tek ve lider markası olmaya devam edecektir.

Alkali Su İyonizeri ve Alkali Yaşam Ürünleri Dışında Hiçbir Ürün Satmamaktadır. Kesinlikle Reverse Osmoz Su Arıtma Cihazı Satmamaktadır ve Satmayacaktır. Çünkü ; Reverse Ozmos Su Dünya Sağlık Örgütünün Raporlarında Belirttiği Üzere Son Derece Zararlıdır!

Daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.betaalkaliyasam.com/

You may also like...