Rio Alkali Su iyonizeri

73.750 

Rio Alkali İyonizer Su Arıtma Cihazı, Revelation II Alkali İyonizer Su Arıtma Cihazı’nın 2022 versiyonudur.

 • Rio Tezgahaltı Su İyonizer Özellikleri :
  9 Platin-Titanyum Plakalar. Patentli EOS oluklu plaka teknolojisi ile.
  325 watt. Neredeyse tüm Türkiye suyunu iyonize etmek için gerekli güç.
  Bir bardak su için 1500 ppb çözünmüş hidrojen. Vücudunuzu toksinlerden arındırmak için güçlü antioksidanlar.
  SMPS Elektrik Sistemi. Isıyı azaltır ve iyonlaşmayı artırır.
  Özelleştirilebilir pH Seviyeleri. Kendiniz ve aileniz için doğru seviyeyi ayarlayın.
  16 Aşamalı Filtre Sistemi. Sektörün en iyisi. Suyu daha iyonlaşmadan temizler ve canlandırır! Sülfit içermez.
  Eşsiz Tasarım. En iyi EOS mühendisleri tarafından harika görünmek ve daha iyi performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır.
  Otomatik Temizleme Sistemi. Endüstri lideri. Plakalardaki kirleticileri algılar ve yalnızca gerektiğinde temizler, böylece su ve enerji israfı olmaz.
  5 Yıl Parça, İşçilik ve Nakliye Garantisi,  Garantimiz sınırsızdır ve beş yıl boyunca her şeyi kapsar!

19 adet stokta

Açıklama

9 Titanyum Plakalı Alkali İyonizer Su Arıtma Cihazı

En yüksek kalitede alkali iyonize su mu arıyorsunuz? Rio Alkali Su Iyonizeri ile mükemmel bir bardak içme suyu elde edin.

EOS Hi-Tech tarafından tasarlanan son teknoloji Rio Alkalin Su İyonlaştırıcı, su iyonizasyonu alanında memnuniyetle karşılanan bir yeniliktir. Kompakt tasarım, neredeyse her boyuttaki mutfağa güçlü bir katkı sağlar. Gelişmiş performans özellikleri, her tür suyu temizlemeyi ve iyonize etmeyi mümkün kılar.

Rio’nun özellikleri:

* Paslanmaz Çelik Musluk

* On altı aşamalı çift filtre sistemi

* Patentli oluklu platin-titanyum plakalar.

* Serin çalışan SMPS güç sistemi.

* Dört alkali ve iki asidik olmak üzere altı önceden ayarlanmış iyonizasyon seviyesi.

Rio, beş yıllık sınırsız parça, işçilik ve nakliye garantisi ile desteklenmektedir!

 • Rio Tezgahaltı Su İyonizer Özellikleri:
  9 Platin-Titanyum Plakalar. Patentli EOS oluklu plaka teknolojisi ile.
  325 watt. Neredeyse tüm Türkiye suyunu iyonize etmek için gerekli güç.
  Bir bardak su için 1500 ppb çözünmüş hidrojen. Vücudunuzu toksinlerden arındırmak için güçlü antioksidanlar.
  SMPS Elektrik Sistemi. Isıyı azaltır ve iyonlaşmayı artırır.
  Özelleştirilebilir pH Seviyeleri. Kendiniz ve aileniz için doğru seviyeyi ayarlayın.
  16 Aşamalı Filtre Sistemi. Sektörün en iyisi. Suyu daha iyonlaşmadan temizler ve canlandırır! Sülfit içermez.
  Eşsiz Tasarım. En iyi EOS mühendisleri tarafından harika görünmek ve daha iyi performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır.
  Otomatik Temizleme Sistemi. Endüstri lideri. Plakalardaki kirleticileri algılar ve yalnızca gerektiğinde temizler, böylece su ve enerji israfı olmaz.
  5 Yıl Parça, İşçilik ve Nakliye Garantisi,  Garantimiz sınırsızdır ve beş yıl boyunca her şeyi kapsar!
  Rio Tezgah Altı Su İyonizer Çalışması :
 • Rio Tezgah Altı Su İyonizeri Revelation II’nin tüm işlevlerine sahiptir, ancak tüm kontroller doğrudan musluğun içine yerleştirilmiştir. Ardından, daha fazla güç için iki plaka daha ekler ve tüm filtreleme ve elektronik aksamları lavabonuzun altına ve yolunuzun dışına çıkarır.
 • Rio’nun musluğu, kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Alkali su ve asitli suyu dağıtmak için iki hareketli kolu vardır. Bir alkali seviyesi seçtiğinizde, alkali su üst koldan, asitli su ise alt koldan çıkar. Bu, her iki su türünün de toplanmasını kolaylaştırır! Dört seviye alkali su, dört seviye asitli su ve bir saf su düğmesi vardır. İstediğiniz alkali su seviyesini seçmek için, istediğiniz pH görüntülenene kadar ALKALINE düğmesine basmanız ve ardından o suyu almak için “on” düğmesine basmanız yeterlidir. Asitli su ister misin? Sadece ASİT düğmesine basın. Yalnızca filtrelenmiş su ister misiniz? Sadece SAF düğmesine basın!Musluk ayrıca iki dahili filtrenin her biri için kalan filtre ömrünü de gösterir. Zamanlayıcı kullanan diğer su iyonlaştırıcılarından farklı olarak Rio, filtrelerinin her biri ile doğrudan iletişime sahiptir, böylece tam olarak ne kadar suyun işlendiğini bilir. Filtrelerden herhangi biri kalan filtre ömrünün 60 litresine ulaştığında, bir ses size filtreyi değiştirme zamanının geldiğini söyleyecektir.Son olarak, Rio, mühendislik moduna girmek için tüm kontrollere sahiptir. Bu, önceden ayarlanmış sekiz seviyeden herhangi biri için iyonlaşma gücünü değiştirmenize olanak tanır. Herhangi bir değişiklik yapmanız pek olası olmasa da, çok sert veya çok yumuşak su gibi zor suları telafi etmek için ayarlamalar yapma gücüne sahip olmak iyidir. Bu, Rio’nun Türkiye’deki hemen hemen her ev için çalışmasını sağlar!
 • Rio Tezgah Altı Su İyonlaştırıcı : Rio üssü lavabonuzun altına oturur. İki filtre, dokuz plaka ve SMPS elektrik sistemine sahiptir. Güç kablosunu takmak için bir giriş vardır. Tabanın altında alkali ve asitli su borularını bağlayan girişler bulunmaktadır. Kurulum Beta Alkali Yaşam ekibi tarafından adresinizde yapılacaktır. İlk bardak lezzetli iyonize suyunuzu içmeye hazırsınız!
 • Rio Tezgah Altı Su İyonizer Filtrasyon Sistemi
  Yeni Rio Tezgah Altı Su İyonizeri ayrıca herhangi bir su iyonlaştırıcısı için en gelişmiş filtreleme sistemini sunar ve suyunuzu iyonize olmadan önce temizlemek, koşullandırmak ve canlandırmak için on altı aşamalı iki dahili filtreye sahiptir!
  Filtre 1: Dört anti bakteriyel keçe, bir tortu filtresi, florür giderme için iyon değişim reçinesi ve aktif karbon dahil olmak üzere yedi işlem seviyesi sunar.Filtre 2: Büyük bir gümüş aktif karbon filtrasyonu, saf kalsiyum, aktif karbon, seramik top ve ayrıca beş bakteri önleyici keçe daha sunar. Sizi ve ailenizi, sağlığınızı ve esenliğinizi tehdit eden bakteri, klor ve diğer kirleticilerden korumaktan gurur duyuyoruz. Musluk suyunuz her iki filtreden de geçtikten sonra taze, pürüzsüz ve iyonlaşmaya hazır çıkıyor!Bu iki filtreli sistem, çoğu ön filtre ihtiyacını ortadan kaldırır, bu nedenle çoğu müşteri için Rio, kutudan çıktığı anda kullanıma hazırdır! Bu filtrelerin filtre ömrü ekranda görüntülenir. Böylece filtrelerinizi tam olarak ne zaman değiştireceğinizi bilirsiniz.
 • EOS Elektroliz Haznesi
  Rio, güç, hassasiyet ve performans için tasarlanmış devasa bir elektroliz odasının içinde 9 patentli oluklu plakaya sahiptir. EOS, Japonya’nın en yüksek puanlı metal şirketi Hee Sung Metal Company ile özel ilişkisi olan tek su iyonlaştırıcı üreticisidir. Bu nedenle EOS elektroliz haznesinde 5 Yıl GARANTİ sunuyoruz!
  Enagic Kangen SD501 Su İyonlaştırıcısında kullanılanlar gibi katı, düz plakalar, elektrik akımının plakanın kenarlarından akması ve plakanın merkezini çoğunlukla kullanılmadan bırakması gibi büyük bir soruna sahiptir. Çoğu su iyonlaştırıcı üreticisi, bu sorunu plakalarının üzerine ağ koyarak çözmüştür, bu nedenle iyonizasyon sırasında tüm plaka kullanılır. Ancak ağın büyük bir sorunu vardır, çünkü mineralleri tutan plakalara çıkıntılar koyar ve mineraller biriktikçe iyonlaşma zayıflar ve müşterileri plakalarını sık sık temizlemeye zorlar.
  Yalnızca EOS, ağ kullanmak zorunda kalmadan tüm plakayı kullanan patentli oluklu plakalar sunarak bu sorunu çözmüştür!
 • İhtiyacınız Olan Her Şey İçin Mükemmel Suyu Yaratmak :
  Alkali Seviye 4 : Rio, ihtiyacınız olan her şey için doğru pH’ı bulmanızı kolaylaştıran altı önceden ayarlanmış pH seviyesine sahiptir. Alkali dört seviyesi en güçlü alkali su ayarıdır. 11+ pH’dır. Bu, yemek pişirirken en iyi kullanılan ayardır. Bu suyun güçlü alkali özelliği hazırladığınız yiyecek ve içeceklerdeki asidi nötralize edecektir. Örneğin, bu güçlü alkali suda pirinci pişirebilir ve pirincin pH’ını yükseltebilirsiniz. Bu onu daha sağlıklı yapar ve aynı zamanda daha tatlıdır! Kahvenizi ve çayınızı güçlü alkali su ile de yapabilirsiniz. Etinizi daha az asidik hale getirmek için etinizi içine bile batırabilirsiniz.
  Alkali Seviye 3 :
  Alkali seviye üç su, içme suyu seviyesidir. 9.5 pH’dır. Dünyadaki en bozulmamış kaynaklar ve buzul akıntılarından bazılarına benzer bir pH ve antioksidan seviyesine sahiptir. Üçüncü seviye alkali su bardağı başına 1500 ppb çözünmüş hidrojen elde edeceksiniz. Bu çözünmüş hidrojen, vücudunuzu detoksifiye edecek ve vücudunuzu hücresel düzeyde daha sağlıklı hale getirecek güçlü bir antioksidandır.
  Alkali Seviye 2 :
  Alkali seviye iki su, daha yumuşak bir alkali içme suyudur. 9.0 pH’dır. Mideleri hassas olan çocuklar veya yetişkinler için iyi bir seçenektir. Örneğin, evinizde yaşayan ve bu seviyedeki alkali suyun tadını daha güçlü alkalin üç seviyesinden daha fazla sevebilecek yaşlı bir yetişkininiz olabilir. Çocuklar da yetişkinler kadar antioksidanlara ihtiyaç duymazlar, bu onlar için iyi bir seviyedir.
  Alkali Seviye 1 :
  Alkali su seviyesi bir, çok hafif alkali sudur. Çok fazla uygulaması yoktur, ancak midesi çok hassas olan biri bu suyu daha güçlü seviyelerden daha fazla içmekten keyif alabilir. Bu aynı zamanda köpekler ve kediler gibi evcil hayvanlarınız için iyi bir orta seviyedir.
  Asidik Seviye 4, 3  :
  Asidik su dört seviye üç, daha hafif asidik bir sudur. Bitkilerinizi sulamak için harika bir seviye. Bu suyu bir sulama kabına alın ve ev bitkilerinizi onunla düzenli olarak sulayın. Bitkileri sağlıklı ve mutlu tutmak için doğru miktarda aside sahiptir, çünkü onlar insanlar ile zıt biyolojiye sahiptirler. Bu suyu kesme çiçeklerinizi korumak için de kullanabilirsiniz, daha uzun süre dayanırlar. Bu suyun 5.5 pH’ı yüzünüz için harika bir doğal büzücü yapar. Bir sprey şişesine koyun ve makyajı çıkarmanız gerektiğinde yüzünüze püskürtün. Musluk suyundan daha iyi yağ ve kiri emer. Sıkılaştırıcı özellikler ayrıca daha genç bir görünüm için cilt gözeneklerini sıkılaştırır.
  Asidik Seviye 1 :
  Asidik su seviyesi dördüncü en güçlü asidik sudur. 3 pH ve daha düşüktür. Bu su sterilizasyon için harikadır. Bir sprey şişesine koyarsınız ve steril tutmak için mutfağınıza ve banyonuza püskürtebilirsiniz. Ayrıca diş fırçanızı ve süngerlerinizi bakteri üremesini önlemek için bu güçlü asidik suya batırabilirsiniz. Hatta meyve ve sebzelerinizi bu suyla yıkayarak yağ bazlı pestisitleri uzaklaştırabilir ve daha sağlıklı yemelerini sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Su İyonizer Yatırımı :
  Sonuç olarak, Rio Tezgah Altı Su İyonizeri, tüm lavabo altı su iyonlaştırıcılarının ayırt edici özelliğidir. Sizin ve ailenizin sağlığına yapılan bir yatırımdır. İyonize suyun uykuyu, metabolizmayı, sindirimi iyileştirdiği ve vücudunuzu detoksifiye edeceği ve temiz tutacağı gösterilmiştir. Ayrıca, su temiz ve tadı harika!

EOS Alkali Su İyonizeri Üreticisi :
Güney Kore’deki EOS fabrikası, ISO 9000 sertifikalı birinci sınıf bir tesistir. EOS tarafından üretilen tüm su iyonlaştırıcıları, elektrik güvenliği ve performansı için tamamen onaylanmıştır. Hatta tıbbi ürün olarak KFDA sertifikasına sahiptirler. Su iyonlaştırıcılar, Güney Kore’nin her yerinde çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Bazı hastaneler hastalarına alkali iyonize su verir. Okullar ve gıda fabrikaları temizlik için asidik iyonize su kullanır. Ayrıca, tüm Güney Koreli hanelerin yaklaşık %40’ı ailelerine en kaliteli suyu sağlamak için bir su iyonlaştırıcı kullanıyor.