Detoks Nedir? Detoks alkali su, detoks alkali su iyonizeri, detoks Beta Alkali Yaşam
11 May 2013

pH Antioksidan ORP Detoks Hidrasyon Serbest Radikal

Detoks Nedir?

detoks-kiz Detoks toksinlerden arınmak demektir. Insan bedensel, ruhsal ve zihinsel olarak çevresi ile sürekli alışveriş halindedir. Soluduğumuz havadan, yediğimiz, içtiğimiz besinlerden, dokunduğumuz, karşılaştığımız maddelerden, elektromanyetik alanlardan, tedavi amaçlı kullandığımız ilaçlardan, hastalıklardan korunmak amaçlı yaptırdığımız aşılardan, serumlardan hergün binlerce çeşit zararlı madde ve enerji ile karşılaşırız.

Insan bedeni dışardan istemeden aldığımız ya da yaşam için gerekli olduğu için yediğimiz, içtiğimiz kullandığımız maddeleri sindirirken ortaya çıkan pek çok zararlı maddeyi temizleyecek mekanizmalara sahiptir.Bir madde, atılabilecek ya da temizlenebilecek miktardan fazla birikmesi halinde ölüme ya da ağır hastalığa sebep olabilir.

Alkali Su, Vücutta biriken asidik Atıkları nötralize ederek doğal detoks etkisi yaratır.

Aşırı stres ve sağlıksız beslenme nedeniyle vücutta hızla biriken asidik atıklar; obezite, diyabet, kemik erimesi, böbrek rahatsızlıkları, kabızlık, kalp ve damar rahatsızlıkları gibi kronik pek çok rahatsızlığın genç yaşlarda ortaya çıkmasına neden oluyor. Her gün düzenli olarak içilecek 4-5 bardak alkali su ile bu zararlı toksinlerden arınıp etkili bir detoks uygulamak mümkün.

Kışa girmeden önce toksinlerden arınarak, sağlıklı bir metobolizmaya kavuşmak için uzmanların önerdiği farklı detoks programları bulunuyor. Dengesiz ve asidik beslenme, aşırı stres, yeteri kadar su tüketilmemesi ve egzersiz yapmama gibi nedenlere bağlı olarak vücutta biriken asidik atıklar, pek çok dejenerif rahatsızlığa neden oluyor.

Vücutta biriken toksinlerden arınarak, sağlıklı bir yaşam sürebilmek için düzenli olarak alkali su içilmesi gerekir.

[yukarı]

Kanuni Not : Sitemizdeki Yazılar Genel Bilgi Amaçlıdır. Alkali İyonize Su Cihazlarının Sağlıklı İnsanlar İçin Güvenilir ve Yararlı Olduğu Dünya Sağlık Örgütü'nün de Aralarında Bulunduğu Uluslararası Kuruluşlar ve Bilim Adamları Tarafından Onaylanmıştır. Birçok Ülkede Medikal Cihaz Statüsünde Kullanılmaktadır. Beta Alkali Yaşam Ltd. Şti. Hastalık Sonrasında ve Kişiye Özel Durumlarda Hekim Görüşüne Başvurmanızı Önerir. Sitemizi Kullananlar Beta Alkali Yaşam Ltd. Şti.'ni Sorumlu Tutmayacaklarını Peşinen Kabul Ederler.