Alkali Su Yaşlanmayı Geciktirir, Anti-Aging için Alkali Su
18 May 2013

REVERSE AGING – ANTI AGING NEDİR ?

0 Yorum
Asidik İyonize Suyun Cilde Faydaları ve Asidik Su ile Cilt Bakımı.

Asidik İyonize Suyun Cilde Faydaları ve Asidik Su ile Cilt Bakımı.

Reverse Aging Nedir ?

Bu bir “Bilim Hikaye’simidir” yoksa “Bilimsel bir Gerçek midir” ?

REVERSE AGING kitabının yazarı bilim adamı Sang Whang ın bu soruya cevabı “Reverse – Aging olayı Bilimsel bir Gerçektir”.

Yaşlanmanın başlangıcı

Vücudumuzdan tamamıyla elimine edemediği asidik artıklar vücudumuzun herhangi bir yerinde depo olunurlar.Hemen hemen yaşamımızın başlangıcı ile birlikte başlayan yaşlanma olgusu işte bu elimine edilemeyen artıkların vücudumuzda birikmesinin sonucu ortaya çıkar. Yiyeceklerimizde toksin maddeler olmasa dahi, yenen yiyeceklerin artıkları defedilmek zorundadır bununla beraber yiyeceklerimizde bazı zararlı maddeler vardır ve bunlar zamanla zehirli artıklar haline dönüşürler. Vücut bu zehirli artıkları zararsız hale getirip defetmek zorundadır.

Yaşlanma ve Yaşlanmanın geri çevrilmesi (Reverse-Aging)

Cevap çok basit. , zararlı artık birikimlerinin zamanla artması ile sağlıklı hücreler bozulmaya başlar. Şimdi bizim çok güvenilir bir metot ile vücudumuza yardım ederek bu artık maddeleri her gün etkin biçimde vücudumuzdan defetmemiz gerekmektedir. Böylece ,yıllardır çeşitli sebeplerden vücudumuzda birikmiş olan eski artık maddeleri defederek vücudumuzu önceki genç sağlıklı haline getirebiliriz.

İşte bu Yaşlanmanın Geri Çevrilmesi dir.

Burada söylenmek istenen kronolojik saatin geriye doğru çevrilmesi değildir.
Yaşlanmanın Geri Çevrilmesi sloganındaki hedef; 50 yaşındaki vücutta birikmiş olan artıkların temizlenerek 40 veya daha genç yaşta bir bünyeye sahip olmaktır. Birikmiş artık maddelerin devamlı biçimde vücut hücre ve organlarına zarar vermesi bu şekilde önlenerek hücrelerin yeniden canlandırılması sağlanır.

Günde 8 bardak Alkali İon Su içerek sağlıklı bir yaşam için start verebilirsiniz.
Hızlı Menü : Alkali Yaşam Kategorisi Ana Sayfa

[yukarı]

Kanuni Not : Sitemizdeki Yazılar Genel Bilgi Amaçlıdır. Alkali İyonize Su Cihazlarının Sağlıklı İnsanlar İçin Güvenilir ve Yararlı Olduğu Dünya Sağlık Örgütü'nün de Aralarında Bulunduğu Uluslararası Kuruluşlar ve Bilim Adamları Tarafından Onaylanmıştır. Birçok Ülkede Medikal Cihaz Statüsünde Kullanılmaktadır. Beta Alkali Yaşam Ltd. Şti. Hastalık Sonrasında ve Kişiye Özel Durumlarda Hekim Görüşüne Başvurmanızı Önerir. Sitemizi Kullananlar Beta Alkali Yaşam Ltd. Şti.'ni Sorumlu Tutmayacaklarını Peşinen Kabul Ederler.