REVERSE AGING – ANTI AGING NEDİR ?

Beta Alkali Yaşam tarafından tarihinde yayınlandı

ALKALİ SU İYONİZERİ -TAKSİTLİ KAMPANYA
Asidik İyonize Suyun Cilde Faydaları ve Asidik Su ile Cilt Bakımı.

Asidik İyonize Suyun Cilde Faydaları ve Asidik Su ile Cilt Bakımı.

Reverse Aging Nedir ?

Bu bir “Bilim Hikaye’simidir” yoksa “Bilimsel bir Gerçek midir” ?

REVERSE AGING kitabının yazarı bilim adamı Sang Whang ın bu soruya cevabı “Reverse – Aging olayı Bilimsel bir Gerçektir”.

Yaşlanmanın başlangıcı

Vücudumuzdan tamamıyla elimine edemediği asidik artıklar vücudumuzun herhangi bir yerinde depo olunurlar.Hemen hemen yaşamımızın başlangıcı ile birlikte başlayan yaşlanma olgusu işte bu elimine edilemeyen artıkların vücudumuzda birikmesinin sonucu ortaya çıkar. Yiyeceklerimizde toksin maddeler olmasa dahi, yenen yiyeceklerin artıkları defedilmek zorundadır bununla beraber yiyeceklerimizde bazı zararlı maddeler vardır ve bunlar zamanla zehirli artıklar haline dönüşürler. Vücut bu zehirli artıkları zararsız hale getirip defetmek zorundadır.

Yaşlanma ve Yaşlanmanın geri çevrilmesi (Reverse-Aging)

Cevap çok basit. , zararlı artık birikimlerinin zamanla artması ile sağlıklı hücreler bozulmaya başlar. Şimdi bizim çok güvenilir bir metot ile vücudumuza yardım ederek bu artık maddeleri her gün etkin biçimde vücudumuzdan defetmemiz gerekmektedir. Böylece ,yıllardır çeşitli sebeplerden vücudumuzda birikmiş olan eski artık maddeleri defederek vücudumuzu önceki genç sağlıklı haline getirebiliriz.

İşte bu Yaşlanmanın Geri Çevrilmesi dir.

Burada söylenmek istenen kronolojik saatin geriye doğru çevrilmesi değildir.
Yaşlanmanın Geri Çevrilmesi sloganındaki hedef; 50 yaşındaki vücutta birikmiş olan artıkların temizlenerek 40 veya daha genç yaşta bir bünyeye sahip olmaktır. Birikmiş artık maddelerin devamlı biçimde vücut hücre ve organlarına zarar vermesi bu şekilde önlenerek hücrelerin yeniden canlandırılması sağlanır.

Günde 8 bardak Alkali İon Su içerek sağlıklı bir yaşam için start verebilirsiniz.
Hızlı Menü : Alkali Yaşam Kategorisi Ana Sayfa


1 yorum

Alkali Su iyonizeri alırken nelere dikkat etmeliyiz? Su İyonizeri Rehberi · 15/11/2018 20:37 tarihinde

[…] REVERSE AGING – ANTI AGING NEDİR ? […]

Yorumlar kapatıldı.

0

Your Cart