Reverse Aging, Anti Aging Nedir? Alkali Suyun Yaşlanma Karşıtı Etkisi

Reverse Aging Nedir ?

Asidik İyonize Suyun Cilde Faydaları ve Asidik Su ile Cilt Bakımı. Reverse Aging

Asidik İyonize Suyun Cilde Faydaları ve Asidik Su ile Cilt Bakımı. Reverse Aging Nedir? Anti Aging Nedir?

Bu bir “Bilim Hikaye’simidir” yoksa “Bilimsel bir Gerçek midir” ?

REVERSE AGING kitabının yazarı bilim adamı Sang Whang ın bu soruya cevabı “Reverse – Aging olayı Bilimsel bir Gerçektir”.

Yaşlanmanın başlangıcı

Vücudumuzdan tamamıyla elimine edemediği asidik artıklar vücudumuzun herhangi bir yerinde depo olunurlar.Hemen hemen yaşamımızın başlangıcı ile birlikte başlayan yaşlanma olgusu işte bu elimine edilemeyen artıkların vücudumuzda birikmesinin sonucu ortaya çıkar. Yiyeceklerimizde toksin maddeler olmasa dahi, yenen yiyeceklerin artıkları defedilmek zorundadır bununla beraber yiyeceklerimizde bazı zararlı maddeler vardır ve bunlar zamanla zehirli artıklar haline dönüşürler. Vücut bu zehirli artıkları zararsız hale getirip defetmek zorundadır.

Yaşlanma ve Yaşlanmanın geri çevrilmesi:

Cevap çok basit. , zararlı artık birikimlerinin zamanla artması ile sağlıklı hücreler bozulmaya başlar. Şimdi bizim çok güvenilir bir metot ile vücudumuza yardım ederek bu artık maddeleri her gün etkin biçimde vücudumuzdan defetmemiz gerekmektedir. Böylece ,yıllardır çeşitli sebeplerden vücudumuzda birikmiş olan eski artık maddeleri defederek vücudumuzu önceki genç sağlıklı haline getirebiliriz.

İşte bu Yaşlanmanın Geri Çevrilmesi Yani Reverse Aging dir.

Burada söylenmek istenen kronolojik saatin geriye doğru çevrilmesi değildir.
Yaşlanmanın Geri Çevrilmesi sloganındaki hedef; 50 yaşındaki vücutta birikmiş olan artıkların temizlenerek 40 veya daha genç yaşta bir bünyeye sahip olmaktır. Birikmiş artık maddelerin devamlı biçimde vücut hücre ve organlarına zarar vermesi bu şekilde önlenerek hücrelerin yeniden canlandırılması sağlanır.

Günde 8 bardak Alkali İyonize Su içerek sağlıklı bir yaşam için start verebilirsiniz. Anti Aging için Alkali Beslenebileceğiniz gibi Revelation II Alkali Su İyonizeri Satın Alarak ömür boyu, kendinizi ve ailenizi yaşlanma etkilerine karşı en doğal yöntem ile korursunuz.

Anti aging yöntemleri nelerdir?

Öncelikle yaşlanma süreciyle alakalı olarak neden yaşlandığımızı bilmek lazım. Yaş ilerledikçe kas, yağ ve kemik oranımızda azalma olur, yer çekimi, genetik faktörler ve çevresel olumsuz faktörler yaşlanma sürecinin oluşumunu sağlarlar. İşte tüm bu süreç bilinerek kontrol altına alınırsa, yaşlanma kontrolü de ele alınmış olur.

Anti aging’in amaçları nelerdir?

Anti agingin temel amaçları arasında şunlar vardır:

Cilt dokusunu ve bağlayıcı hücreleri yenilemek,
Hormonal düzensizlikleri dengelemek,
Cinsel gücü ve sağlığı artırmak,
Yaşlanma sonucu oluşabilecek hastalıklara karşı erken tanı ve önlem almak.

Hızlı Menü : Alkali Yaşam Kategorisi Ana Sayfa
Alkali Su

You may also like...