Alkali Su Zararlı Mıdır?

Alkali Su Zararlı mıdır?

Alkali Su, insan vücudu için son derece faydalı bir su çeşididir ve doğru şekilde üretilirse Hayır, Alkali Su Zararlı Değildir.!
Doğru şekilde üretilmiş alkali su tüketimi ile hücre deformansına yol açan kanser dahil bir çok hastalığın sebebi olan Asidoz oluşumuna engel olunur.
Alkali su zaralı mıdır? sorusunun en akıllıca cevabı nasıl üretildiği ile ilgilidir.

Limonla Alkali Su Nasıl Hazırlanır? Evde Alkali Su Yapımı

Limonla Alkali Su Nasıl Hazırlanır? Evde Alkali Su Yapımı

Basit yöntemlerle yani limon sıkarak, karbonat ekleyerek veya alkali damla ile elde edilen alkali su ile sadece suyun ph değeri artırılır.
Eğer kalıcı olarak su ile sağlığınıza destek olmak istiyorsanız elde etmeniz gereken sadece alkali su değil, alkali iyonize su olmalıdır.
Alkali su ile alkali iyonize su arasındaki en önemli fark ise alkali iyonize suyun iyonize olması sırasında suyun moleküler yapısının küçültülmesidir.
Suyun moleküler yapısının küçültülmesi ise suyun insan hücrelerine girebilecek kadar küçülmesi ve suyun tamamının insan hücreleri tarafından emilmesini sağlar.
Bilinmesi gerekir ki; Alkali iyonize su sadece medikal cihaz statüsünde olan alkali su iyonizerleri ile üretilebilir.
Alkali su iyonizeri nedir ve nasıl çalışır? adlı yazımızda bu konu hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.
Alkali iyonize su ile Alkali su, yapı ile birbirlerine çok yakın ortak noktaları olmalarına rağmen Alkali iyonize su gerçek bir mucizedir ve çok farklıdır.

You may also like...