Alkali Su

Alkali Su

Alkali Su Nedir, Nasıl Oluşur ve Faydaları Nelerdir ?

Alkali Su İyonizerinin Çalışma Prensibi ve Elektroliz Aşaması

Alkali Su İyonizerinin Çalışma Prensibi ve Elektroliz Aşaması

Kullandığımız her türlü içme suyunda bulunan zararlı bileşenlerden arındırılarak ve Ph Seviyesinin yükseltilmesi sonucu elde edilen, yüksek oksijen seviyeli, antioksidan özellikli, serbest radikalleri ve vücudumuzda biriken asidik toksinleri nötrölize eden, bağışıklık sistemini güçlendirerek, sağlıklı, kaliteli ve uzun yaşamayı sağlayan en doğal su Alkali Su ’dur.

Su içerisinde bulunan hidrojen ve hidrosit iyonlarının miktarı, suyun asidize veya alkalitesini tayin eder. Hidrojen iyonu, suyun içinde fazla ise su asidik, suyun içinde hidrosit iyonu fazla ise su alkalidir, yani ALKALİ SU‘dur.

İyonizasyon aşamasında plakalar elektronik sinyal yükleri itibarıyla anot ve katod görevi üstlenirler. Alkali mineraller katod yönünde, asidik mineraller anot yönünde toplanma eğilimindedirler. İki yönlendirmesi bulunan iyonizasyon üniteleri su tiplerini öngörülen alanlara taşırlar.

Suyun Ph değeri o kadar önemlidir ki; Ph değerinin 1 Ph artması bir önceki Ph değerinden 10 kat daha fazla alkali olması yani 10 kat daha fazla asit artığı vücuttan atılır, ph değerinin 2 Ph artması ise 100 kat daha fazla alkali olması (10×10) anlamına gelir ki bu da 100 kat daha fazla asit artığının vücuttan atılmasını sağlar

Alkali Su Iyonizerleri

alkali su

alkali su

Revelation II Alkali Su İyonizeri , EOS Hitech ’in son derece ileri teknolojisi, şık tasarımı ve gelişmiş bilgisayar sisteminin bir birleşimini sunar, kullanım kolaylığı ve kusursuz performans sağlar.

Dünyada Medikal cihaz statüsünde üretim yapan Güney Kore’de üretilmiştir.
En son teknoloji 9 plakalı %99.99 saflıkta saf titanyum ve platin kaplı plakalara sahiptir.

Alkali Su İyonizerleri Plaka Farklılıkları
Toplam 325 cm2′lik yüzey alanı ile Türkiye’de ki en yüksek yüzey alana sahip Alkali Su İyonizeridir.
Patentli oluklu levha teknolojisi ile plakalar üretilmiştir, bu teknoloji suyu en güçlü ve en hızlı işlemesine olanak tanır. Plaka sayısı arttıkça plakaların yüzey alanları ve su işleme gücü artarken plakaların yıpranma ve bozulma süreci ortadan kalkmaktadır, bu da plakalara ömür boyu garanti kazandırır.

Her iki iyonizeri Kredi Kartına Peşin Fiyatına Taksitli Ödeme Seçenekleri ve Kampanyalı Fyatı ile N11 veya Gittigidiyor Beta Alkali Yaşam Ltd. Şti. mağazasından hızlı ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.
Alkali Su

You may also like...