ALKALİ SUYUN YAĞ YAKIMI

Alkali Su Yağ Yakımı

Vücut birikmiş fazla asitleri nötrleyip atarken su kullanmak zorundadır. Ancak kilo vermek için içtiğimiz hazır suların hemen hemen hepsi asidiktir. Asidik sular vücutta asit oranını artıracağı için vücut kendi koruma sistemini devreye sokar ve fazla asidi yağ olarak depolar. Yani biz kilo vermek için su içerken, farkında olmadan ufak ufak kilo alırız. Hani ‘Su içsem yarıyor’ derler ya, haklılar.
Üstelik asidik su başka organ ve dokularımızda var olan alkali minerallerin fazla asidi tamponlamak üzere kullanılmasına sebep olacağı için eklem, sırt ağrıları, kemik yoğunluğu azalması, böbrek hastalıkları, böbrek taşları, kas dokusunda sorunlar, kalp, damar hastalıkları ve sindirim sisteminde bozulmalara yol açabilecektir. Yanlış su bizi hasta, yorgun ve şişman yapar.

betaalkaliyasam_alkali_su_yag_yakimi

İçilen doğru su ise bize canlılık, enerji, sağlık verdiği gibi bizi ideal kilomuzda tutar, kilo aldırmaz, hatta kilo verdirir. Doğru su vücudun ihtiyaç duyduğu elektron bakımından zengin alkali sudur. Alkali su içtiğimizde; vücudumuzun asit yükünü artırmayan, arttırmadığı için de yeni yağ depoları oluşmasına neden olmayan, eski yağ asitlerinin nötrlenerek atılmasına sebep olan su içmiş oluruz. Dolayısıyla beslenmemizi de alkali yönde değiştirdiğimizde zayıflamaya başlarız. Alkali su, asitlerin nötrlenmesi için gerekli alkali minerallere sahip olduğu ve vücudun başka bir bölgesinden alkali mineral çekilmesine yol açmayacağı için de sağlık problemleri ile karşı karşıya gelmeyiz. Aksine kilo vermemize rağmen canlı, enerjik ve sağlıklı görünürüz.
Sonuç;
Zayıflamak için başvurduğunuz hiçbir yöntem, bir bardak alkali su içmek kadar kolay ve sağlıklı kilo verdirmeyecektir.
Hızlı Menü : Alkali Yaşam Kategorisi Ana Sayfa

You may also like...